3….2….1….Bungee!

We wtorek, 16 września 2014 roku, na parkingu PGE Areny w Gdańsku zaprzyjaźnione z fundacją dzieci oraz młodzież miały okazję poczuć emocje towarzyszące skokom na bungee.
Skąd pomysł na tak ekstremalne spędzenie czasu? – aby pokonać strach! Uczucie, które towarzyszy nam stale, każdego dnia. Ale dzięki temu uczuciu wiemy kiedy znajdujemy się w niebezpieczeństwie i jesteśmy w stanie stawić mu czoła! Wiemy, że skoro się boimy – musimy zacząć działać! To sygnał, aby walczyć! Choć to paradoksalne, czasami strach pozwala nam się zrelaksować… Stojąc na samym wierzchołku 90 metrowego dźwigu, zastygamy w miejscu, zapominając o rzeczywistości. Wydaje się nam, że problemy z którymi przyszliśmy nie mają już większego znaczenia…
Blisko 40 osób miało szansę pokonać strach i zmierzyć się z grawitacją, dzięki wydarzeniu organizowanemu przez Bungee Jumping Gdańsk oraz Fundację Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”. Wyzwanie niemałe, bo wysokość 90 m robi wrażenie nawet na najodważniejszych śmiałkach. Podjęcie decyzji jednak łatwiejsze, kiedy pomaga w niej prawdziwy mistrz – Darek Michalczewski. Po dreszczyku niepewności, towarzyszącemu niewątpliwie każdemu, następował długo oczekiwany moment – potężny zastrzyk adrenaliny – skok – a potem już tylko euforia, olbrzymia radość i duma ze swojej odwagi. Zaproszone dzieci, oprócz skoków mogły również porozmawiać z Darkiem Michalczewskim i wraz z nim, z samej góry podziwiać świat. Na zakończenie spotkania, aby emocje opadły PGE Arena umożliwiła dzieciom zwiedzanie bursztynowego obiektu, za co składamy serdeczne podziękowania!
Oby jak najwięcej tak niebywałych akcji!
Bungee Jumping Gdańsk – w imieniu Fundacji oraz zaproszonych dzieci DZIĘKUJEMY !!!