OBÓZ SPORTOWY KAZUB

Zarząd, kadra trenerska oraz zawodnicy i zawodniczki Klubu Sportowego Garda Gierałtowice pragną serdecznie podziękować Panu Dariuszowi Michalczewskiemu i jego Fundacji Równe Szanse, za zorganizowanie obozu sportowego w Kazubiu w dniach 15-24.07.2019. Podczas obozu młodzi zawodnicy i zawodniczki KS Garda Gierałtowice trenowali trzy razy dziennie wytrzymałość i technikę boksu. Korzystali przy okazji z jeziora oraz sprzętu wodnego w postaci kajaków i rowerów wodnych udostępnionego przez Fundację Równe Szanse . Pobyt na obozie w Kazubiu pomógł nam w znaczącym stopniu przygotować się do drugiej połowy sezonu 2019. Przygotowania oceniamy na bardzo dobre . Bezinteresowna pomoc Fundacji Równe Szanse jest dla nas nieoceniona! Panu Dariuszowi Michalczewskiemu, jego rodzinie i wszystkim ludziom z jego otoczenia, którzy są zaangażowani w życie Fundacji Równe Szanse, jeszcze raz serdecznie dziękujemy!