Światło dla Hospicjum

Dariusz Tiger Michalczewski oraz Fundacja Równe Szanse stara się jak najczęściej wspierać akcję organizowane przez Hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku.Tak było i tym razem.
1 listopada  w ramach akcji „Światło dla Hospicjum”,  na gdańskim cmentarzu Łostowickim, kwestował Dariusz Michalczewski w towarzystwie młodych wolontariuszy. Dochód ze zbiórki został w całości przeznaczony na rzecz podopiecznych Hospicjum.
Wolontariuszom na trójmiejskich cmentarzach towarzyszyli znanie osoby, które przez kilka godzin przekonywały do wsparcia chociaż niewielkim datkiem potrzebujących w Hospicjum, wśród nich znany bokser Dariusz „Tiger” Michalczewski, aktor Tomasz Ciachorowski oraz rugbyści i piłkarze Lechii Gdańsk.