Szkolenie dla trenerów boksu

W dniach 18-20 maja 2015 r., w Kazubiu, odbędzie się kolejne profesjonalne szkolenie dla trenerów boksu, zorganizowane przez Fundację Darka Michalczewskiego Równe Szanse. Zajęcia prowadzone będą przez wykładowców z gdańskiej AWFiS, certyfikowanego międzynarodowego coacha oraz przez trenera boksu, którzy w programie rozwiną zagadnienia związane m.in. z szeroko pojętą pracą z młodzieżą, jak zachęcać i wspierać młodzież w uprawianiu sportu, jak budować autorytet trenera oraz jak w treningu bokserskim wykorzystać elementy gimnastyki korekcyjnej.

Wszystkich chętnych trenerów z klubów sportowych i sekcji bokserskich z całego kraju zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza i odesłania go na adres: info@tiger-fundacja.pl.

O zakwalifikowaniu się na szkolenie informować będziemy naszych zainteresowanych telefonicznie 11 maja.

Pobierz formularz zgłoszeniowy.