Zdrowy Uśmiech dla Dzieci

28 lutego 2015 Fundacja dla Dzieci VIVADENTAL gościła w swojej klinice podopiecznych Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego „Żuławski Słonecznik” oraz dzieci z Domu im. Janusza Korczaka w Gdańsku. Spotkanie, które udało się zorganizować łącząc siły Fundacji dla Dzieci Vivadental, Fundacji Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”, Centrum Nurkowego „Tryton” oraz Wójta Gminy Cedry Wielkie, pana Janusza Golińskiego, przebiegało w atmosferze ciepła i przyjaźni, a serdeczność Lekarzy-wolontariuszy sprawiła, że słowo „dentysta” będzie kojarzyć się dzieciom tylko i wyłącznie z przyjemnością i radością. Każde dziecko zostało przebadane i zdiagnozowane, a sobotnie spotkanie stało się początkiem długofalowej współpracy między VIVADENTAL, a dziećmi. Zwieńczeniem wizyty w klinice były wspaniałe podarunki od firmy Philips i Akademii Aquafresh, a każde dziecko otrzymało odznakę dzielnego pacjenta. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!