Drutex S.A. pomaga pomagać

Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” nawiązała współpracę z największym producentem okien i drzwi w Europie – firmą DRUTEX S.A.
Zarząd Firmy Drutex zdecydowała się wesprzeć program stypendialny „Szukamy Nowego Tigera”, mający na celu wsparcie młodzieży uzdolnionej sportowo, jednakże nie mającej możliwości rozwoju swojego potencjału ze względów finansowych.
Sport  zwłaszcza dla młodzieży jest  jedną z dróg rozwoju i samorealizacji. Jednak, aby go uprawiać, potrzebni są ludzie dobrej woli. Nasza Fundacja będzie mogła po raz kolejny przyczynić się do rozwoju młodych sportowców właśnie dzięki  takim sponsorom  jak DRUTEX S.A..
Mamy nadzieję, że uda się zaprosić do współpracy inne firmy, dzięki czemu będziemy mogli wesprzeć jeszcze większą liczbę młodych sportowców.
Nie jest prawdą, że obecnie młodzież nie ma pasji. Ma je, często jednak nie ma szans na ich realizację z powodów finansowych. Nie pozwólmy zmarnować  się młodym talentom, bo to właśnie w młode i zdolne osoby warto inwestować.

Dajmy młodym ludziom szanse, równe szanse…