Obóz sportowy w Cetniewie

Obóz sportowy (boks) – w dniach 15-25 sierpnia 2008 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, nasza Fundacja zorganizowała pierwsze zgrupowanie młodych pięściarzy. Grupa 14-to latków z różnych klubów Polski, trenowała na profesjonalnie przygotowanej sali z dwoma ringami i niezbędnym wyposażeniem szkoleniowym. Zawodnicy, pod opieką szkoleniowców, mogli korzystać z siłowni i basenu na terenie ośrodka, a także zajęć na świeżym nadmorskim powietrzu oraz plaży. Obozy organizowane przez Fundację mają na celu doskonalenie, w krajowych profesjonalnych ośrodkach, dotychczas nabytych umiejętności przez młodzież trenującą boks w klubach bokserskich całego kraju. Młodzież ma tym samym możliwość poznania innych zawodników, nowych technik treningu oraz nauki dostosowania się do nowych warunków w nowym środowisku. Natomiast warsztaty psycho-motorycznych – mogą przygotować przyszłych zawodników do rywalizacji sportowej, do radzenia sobie ze stresem, napięciem, strachem etc.