Odwiedziny w Szpitalu

30 października 2012 roku Dariusz Michalczewski wraz z Fundacjaodwiedził dzieci  chore na Mukowiscydozę  w gdańskim  szpitalu przy ul. Polanki.
Mukowiscydoza jest nieuleczalną choroba genetyczną i dzieci chorujące na nią musza spędzać wiele czas w szpitalu, dlatego  Tiger wraz z Fundacja postanowili umilić dzieciakom ten trudny czas.
Darek Tiger Michalczewski przekazał specjalny album „Tygrys – To Ja!” z osobistymi dedykacjami dla chłopców i szpitala.
Konrad, który czeka na przeszczep płuc  otrzymał wyjątkowy prezent – pół godziny z Mistrzem, podczas, których rozmawiałam o szkole, o karierze, o szpitalu.  Konrad zmagając się z chorobą, oczywiście w miarę możliwości, trenuje boks, dlatego otrzymał dodatkowo  koszulkę i rękawice bokserskie a  od Polskiego  Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą w Gdańsku – worek treningowy.
Wszystkie dzieci przebywające na oddziale otrzymały drobne upominki od Tigera i Fundacji . Mamy nadzieję, że niespodzianki  rozpromieniły buzie maluchów choć na chwilę.