Pierwsze Stypendium wręczone!

W sobotę 28 kwietnia odbyła się pierwsza edycja MTB Maraton Cup  w Czerwonaku oraz po raz pierwszy przyznano wyjątkowe Stypendium z cyklu „Szukamy Nowego Tigera – Pomocna dłoń”.

W zawodach wzięło ponad 200 uczestników, którzy rywalizowali na trzech dystansach.
Upał nie odstraszył kolarzy, którzy dość licznie stawili się na starcie pierwszej edycji MTB Maraton Cup.
Pierwsza edycja nowego cyklu maratonów rowerowych MTB Maraton Cup zorganizowana została w na plaży Tropicana w Owińskach w Gminie Czerwonak, gdzie dzięki cudownej pogodzie oraz złocistej plaży wszyscy mogliśmy się poczuć jak nad morzem.

W ramach maratonu zorganizowano również Mini Maraton Dziecięcy, gdzie zwycięzcą było każde dziecko, które przekroczyło linię mety.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 10% wpisowego przeznaczone zostało na utalentowanego sportowca Wojtka Dobrzańskiego. Podopieczny Fundacji Równe Szanse odebrał nagrodę osobiście wraz ze swoimi klubowymi trenerami oraz przyjaciółmi.

Kolejna edycja MTB Maraton Cup  oraz kolejne Stypendium już 26 maja w Czarnkowie. Zapraszamy wszystkich do udziału w Maratonie.