Turniej Miast Kopernikowskich

W dniach 16-18 września 2011 roku w Grudziądzu, odbył się jubileuszowy  XX Międzynarodowy Turniej Bokserski Miast Kopernikowskich.
Podczas Turnieju stoczono 67 pojedynków, gdzie do walk stanęło 85 zawodników i 20 zawodniczek. Oczywiście  nie zabrakło podczas zawodów uczestników z zagranicy, m.in. ze Szwecji i Rosji.
Na szczególne wyróżnienie zasłużył zawodnik Ósemki Chojnice – Kazimierz Łęgowski, który już podczas pierwszej walki pokonał jednogłośnie Rosjanina. Organizatorzy docenili pięściarza i uhonorowali tytułem najlepszego Polskiego zawodnika.
Fundacja „Równe Szanse” od lat wspiera MKS START Grudziądz w organizowaniu Turniejów. I tym razem nie mogło nas zabraknąć. Fundacja objęła Turniej patronatem sportowym przekazując koszulki i puchary dla zawdników.