Turniej Tańca Wiosenny Uśmiech 2012

„.. Dzisiaj tańczą wszyscy bez względu na wiek, bo taniec zawsze był naturlana potrzeba człowieka i towarzyszy mu stale przez epokę historyczną”
Fundacja wspiera nie tylko sporty walki, ale także wszelkie działania mające na celu propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Dlatego w sobotę 3 marca 2012 r. w sali gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 85 w Gdańsku-Jasieniu, odbyła się już kolejna edycja Turnieju Tańca „Wiosenny Uśmiech 2012” organizowany przez Studio Tańca Beata z Gdańska.
Podobnie jak w ubiegłych latach, jednym ze sponsorów turnieju była  Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”. Fundacja dla wszystkich młodych tancerzy ufundowała medale i dyplomy, a dla najlepszych puchary.
Oczywiście zmaganiom tancerzy towarzyszyła, jak zawsze  liczna widownia, która głośno oklaskiwała umiejętności uczestników turnieju.